W tej nietypowej sytuacji dla dzieci i rodziców uruchamiamy cykl interesujących zajęć z robotyki i programowania.

Warsztaty będą odbywały się we współpracy z Parkiem Przemysłowym Łomża, przy ul. Gen. Sikorskiego 166 od godz. 8 do 14 przez 5 lub 8 dni. Zapewniamy profesjonalną opiekę dla dzieci w wieku 7-14 lat oraz fascynującą naukę przez zabawę. Zajęcia są kontynuacją zimowych i letnich warsztatów, więc zapraszamy zarówno dzieci które jeszcze nie były, jak i naszych przyjaciół.

Programowanie weszło na stałe do programu nauczania i uczą się go dzieci już od 1-ej do 8 klasy szkoły podstawowej, w szkole średniej również będzie kontynuacja. Dla wielu dzieci obecny strajk w szkołach jest to niezrozumiały chaos, w którym są trochę zagubione. Ten czas można zatem wykorzystać na uporządkowanie swojej wiedzy i umiejętności zamykając rok szkolny bez zaległości. Z programowaniem jest jak z językiem angielskim, nie da się go nauczyć w jeden miesiąc, ale powolna i systematyczna nauka przynosi duże korzyści.

Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych również rozwinięciem posiadanej już wiedzy ze szkoły, ponieważ organizujemy kursy z różnych języków programowania, od prostych graficznych jak SCRATCH, po bardziej zaawansowane jak JAVA.

Rewolucji cyfrowej nie powstrzymamy, więc warto ją wykorzystać w pozytywny sposób. Zamiast spędzać czas w mediach społecznościowych nasze dzieci mogą nauczyć się wielu przydatnych umiejętności i kreatywnie spędzić czas.

Fel-X Młodzi Programiści
Zapisy pod nr tel. 697 863 270