Masz pomysł na innowacyjny produkt czy rozwiązanie w swojej firmie? Planujesz prowadzenie prac badawczo-rozwojowych lub zakup ich wyników? Skorzystaj z grantów!

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do uczestnictwa w seminarium informacyjnym

„Granty na badania i rozwój” – jak skutecznie pozyskać grant

które odbędzie się 29 maja 2019r. (środa), w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego Łomża Sp. z o.o., Gen. Wł. Sikorskiego 166, w Łomży, w godz. 10.00-14.00.

Celem spotkania jest zaprezentowanie zasad naboru wniosków o powierzenie grantu – omówienie kto może się ubiegać o grant oraz na co, ile i jak można pozyskać. Ponadto omówiona zostanie oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich i PFRR kierowana do przedsiębiorstw.

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą i planujących jej rozwój na terenie województwa podlaskiego.

Przekazane w trakcie spotkania informacje będą stanowić kompendium wiedzy na temat projektu „Granty na badania i rozwój” w praktycznym wymiarze – zostanie zaprezentowane krok po kroku jak pozyskać grant – od pomysłu rozwoju firmy do wypłaty grantu.

Spotkanie poprowadzą pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego – merytoryczny personel projektu „Granty na badania i rozwój”

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Rejestracja na seminarium prowadzona jest przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łomży  do dnia 24.05.2019r.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres: lpi@podlaskie.org.pl. Dodatkowe informacje o spotkaniu można uzyskać pod numerami tel. 86 216 33 26; 86 473 53 20.