W dniu 24 września 2019r. odbędzie się konferencja Invest in Łomża. Podczas wydarzenia na które zaproszone zostały władze rządowe, regionalne i samorządowe, przedstawiciele instytucji rządowych, radcy handlowi z kilkudziesięciu krajów oraz lokalni przedsiębiorcy planowane są mi,in debata pt. „Open for new investment”, prezentacja możliwości finansowania inwestycji i rozwój eksportu ze środków unijnych, sesje prezentacji błyskawicznych lokalnych przedsiębiorców oraz sesje spotkań B2B.

W przerwie podczas konferencji planowana jest promocja lokalnych producentów spożywczych poprzez wystawienie stoisk z ich produktami i poczęstowania nimi gości konferencji.

Niniejsze wydarzenie będzie wstępem do Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który rozpocznie się w dniu 25 września 2019 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas konferencji lokalni przedsiębiorcy będą mogli się promować poprzez:

  1. Udział w sesji prezentacji błyskawicznych (przedsiębiorca będzie miał do dyspozycji (2-5 min w zależności od ilości chętnych) podczas których może wypromować swoją firmę poprzez prezentację lub krótki film promocyjny (wszystkie branże).
  2. Wystawienie swoich stoisk wraz z produktami w holu (wszystkie branże).
  3. Przygotowanie swoich produktów w formie poczęstunku dla gości konferencji (branża spożywcza).
  4. Udział w spotkaniach z radcami handlowymi (wszystkie branże)
  5. Promocja poprzez udział w Wystawie Podlaskiej Gospodarki eksponowanej na planszach podczas konferencji „Invest in Łomża” (wszystkie branże).

Więcej informacji na stronie WWW

Prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego Łomży telefonicznie 86 2156852 mailowo cop@um.lomza.pl lub osobiście Ratusz, Stary Rynek 14 pokój 124 do dnia 17 lipca 2019 r. z podaniem informacji, w których wydarzeniach jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału.