W ramach Światowego Tygodnia  Przedsiębiorczości w Parku Przemysłowym Łomża w dniach 19 oraz 22 listopada 2019 roku organizowane są wydarzenia, których celem jest promowanie świadomego rozwoju, aktywnej postawy wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

22 listopada w godz. 10:00 – 14:00 zapraszamy na warsztaty ” „Techniki prezentacji pomysłów oraz przygotowania do sesji pitchingowych”

  1. Finansowanie rozwoju innowacyjnych pomysłów biznesowych – Platforma startowa dla nowych pomysłów „Hub of Talents 2”
  2. Case study PERK i MrCertified, czyli “Jak pozyskać ponad 2 mln złotych finansowania zewnętrznego, wpaść w duże problemy finansowe i tylko otrzeć się o czołówkę najbardziej popularnych start-upów, a następnie własnymi siłami zbudować solidny biznes”
  3. Przykłady najlepszych prezentacji pomysłów oraz pitchów ze świata
  4. Rola komunikacji niewerbalnej i jej wpływ na Twoją ocenę jako przedsiębiorcę
  5. Ćwiczenia z uczestnikami, tworzymy własny pitch i prezentację siebie i swojego biznesu (co robię, silne strony, nasze USP, uśmiech, uścisk dłoni i 1-minute speed dating)
  6. Rola storytelling, czyli umiejętnego opowiadania porywających historii
  7. Krótkie live pitch’e uczestników warsztatów
  8. Dodatkowa teoria i dobre praktyki przygotowywania się do prezentacji pomysłu, firmy i siebie przed widownią i inwestorami. Trochę teorii i dobrych praktyk, jak to zrobić dobrze i krok po kroku.
  9. Sesja Q&A

Prowadzący: Mark Bain, MrCertified Co-founder @perkmylife, CTO/Senior developer.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 20.11.2019