Startup mający siedzibę w Parku Przemysłowym  Łomża otrzymał dofinansowanie w wysokości 964 248,02 złotych za innowacyjne rozwiązanie dotyczące technologii druku cyfrowego w ramach realizowanego unijnego  programu Platformy startowe dla nowych pomysłów Hub of Talents 2.

NANOO Printers Sp. z o.o. jest firmą technologiczną, która opracowała prostą, tanią i innowacyjną technologię druku cyfrowego z wykorzystaniem atramentów na bazie nano-pigmentów. Technologia doskonale sprawdza się w druku opakowań na większości podłoży używanych w przemyśle (m.in. papierach, kartonach, tworzywach sztucznych, metalach, szkle). Spółka  opracowała serię drukarek do próbnych druków opakowań, która zadebiutuje na rynku przed końcem bieżącego roku. NANOO Printers pracuje także nad wykorzystaniem własnej produkcji atramentów w szybkich drukarkach przemysłowych.

Wszystkie produkty firmy powstają w Parku Przemysłowym Łomża, gdzie spółka chce inwestować i rozwijać swoją produkcję.

Aktualnie trwa nabór wniosków do IV tury projektu Platformy startowe dla nowych pomysłów „Hub of Talents 2.  Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2020r.

Po pozytywnym zakończeniu procesu inkubacyjnego i uzyskaniu rekomendacji, można starać się o nawet 1 mln złotych dofinansowania na rozwój własnego biznesu w ramach konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej. Idealnym tego przykładem jest wspomniana wyżej firma Nanoo Printers Sp.z o.o.

Zapraszamy wszystkich innowatorów oraz osoby mające pomysł na biznes.  

Więcej informacji na stronie www.parklomza.pl