Startup WIOD inkubowany w Parku Przemysłowym Łomża otrzymał w ramach projektu Platformy Startowe „Hub of Talents 2”, dofinansowanie w wysokości 1 miliona złotych za stworzenie Innowacyjnej platformy dla profesjonalistów z branży ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.

Dzięki zaawansowanym algorytmom i mechanice, obsługa podmiotów jest tańsza, szybsza i wymaga mniej zasobów. Wykorzystanie innowacyjnego modelu hybrydowego SaaS oraz szyfrowanie kluczem użytkownika, gwarantuje niespotykane dotąd bezpieczeństwo i poufność przetwarzanych danych.

Platforma skierowana jest do Inspektorów Ochrony Danych, MŚP, oświaty, podmiotów medycznych, administracji publicznej, kancelarii prawnych, ekspertów i specjalistów ds. ochrony danych oraz wszystkich zainteresowanych obszarem ochrony danych (słuchacze studiów podyplomowych, studenci, kursanci)

Informujemy Państwa, iż rozpoczęła się VIII edycja naborów wniosków do programu „Hub of Talents 2”, która trwa od 1 maja do 31 października 2022 roku.

Zapraszamy wszystkich innowatorów oraz osoby mające pomysł na biznes.