Masz pomysł na innowacyjny produkt czy rozwiązanie w swojej firmie? Planujesz prowadzenie prac badawczo-rozwojowych lub zakup ich wyników? Przyjdź 23 maja 2017r. do Parku Przemysłowego Łomża i dowiedz się jak uzyskać atrakcyjne granty dla przedsiębiorstw na badania i innowacje. Spotkanie organizuje Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

Celem spotkania jest zaprezentowanie zasad naboru wniosków o powierzenie grantu – omówienie kto może się ubiegać o grant oraz na co, ile i jak można pozyskać. A można otrzymać nawet do 100.000 złotych, które można przeznaczyć na audyt technologiczny, zakup usług badawczych i nabycie licencji oraz na nabycie wyników prac B+R. Poziom dofinansowania pojedynczego przedsięwzięcia może wynieść od 70 do 85% wydatków kwalifikowanych.

Granty mogą być powierzone na realizację przedsięwzięć w sektorach gospodarki zaliczanych do inteligentnych specjalizacji krajowych oraz województwa podlaskiego ( przemysł rolno – spożywczy, przemysł metalowo – maszynowy, sektor medyczny, ekoinnowacje, nauki o środowisku ).

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą i planujących jej rozwój na terenie województwa podlaskiego.

Przekazane w trakcie spotkania informacje będą stanowić kompendium wiedzy na temat projektu „Granty na badania i innowacje” w praktycznym wymiarze – zostanie zaprezentowane krok po kroku jak pozyskać grant – od pomysłu rozwoju firmy do wypłaty grantu.

Spotkanie poprowadzą pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego – merytoryczny personel projektu „Granty na badania i innowacje”. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Szczegółowy program seminarium oraz rejestracja on-line za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej http://grantynainnowacje.pl/seminarium-informacyjne-lomza/ Rejestracja trwa do 19.05.2017r.