W Parku Przemysłowym Łomża w ramach Hub of Talents 2 inkubację rozpocznie startup Travel Games, który pracuje nad stworzeniem projektu Ring Routes – innowacyjnej hybrydowej gry planszowej wspieranej aplikacją mobilną.

Ring Routes to pierwszy w historii przewodnik turystyczny i planer podróży w który można zagrać i jednocześnie pierwsza gra planszowa łącząca branżę gamingową z branżą turystyczną. 

Hybrydowa gra planszowa zostanie skonstruowana tak, by dostarczyć jak największej rozrywki grającym, edukować uczestników o odwiedzanych regionach i miejscach turystycznych, zwiększać świadomość ekologiczno-środowiskową, promować najlepsze lokalne podmioty świadczące usługi turystyczne oraz dać narzędzie do planowania podróży, a w dalszej perspektywie rezerwacji usług turystyczno-noclegowo-gastronomiczno-transportowych. 

Od samego początku mechanika i założenia są tworzone w taki sposób, by z łatwością można je było przełożyć i przeskalować niemal na każdy kraj czy region świata, a zastosowanie hybrydowych rozwiązań pozwoli nie tylko ograniczyć koszty produkcji gry i tym samym zwiększyć jej dostępność, ale także połączy świat gier ze światem rzeczywistym.     

Pomysł jest inkubowany w ramach projektu Platformy startowej dla nowych pomysłów Hub of Talents 2.