Zapraszamy na spotkanie wszystkich przedsiębiorców z sektora MSP zainteresowanych finansowymi instrumentami wsparcia udzielanymi ze środków Unii Europejskiej dla programów: Polska Wschodnia, Inteligentny Rozwój, Wiedza Edukacja Rozwój.

Już 7 września 2017 r. (czwartek), zapraszamy na spotkanie, na którym dowiedzą się Państwo o pełnej ofercie wsparcia udzielanego przez PARP. Eksperci PARP w I części spotkania omówią czynniki sukcesu, wskażą najczęściej popełniane błędy oraz zaprezentują dobre praktyki do każdego z działań.

Podczas spotkania będzie otwarte stoisko Informatorium, w którym konsutanci udzielą kompleksowej informacji z zakresu instrumentów wsparcia oraz pomocy w znalezieniu odpowiedniego źródła finansowania dla Państwa firmy.

Podczas popołudniowej części dnia zapraszamy na warsztaty, gdzie pod okiem ekspertów będą Państwo mieli okazje wypełnić częściowo wniosek o dofinansowanie. Omówią wypełnianie wniosku pod kątem spełniania kryteriów dla dofinansowania oraz udzielą odpowiedzi na Państwa pytania.

Aby móc skorzystać ze wsparcia ekspertów w cześci warsztatowej, wymagany jest laptop oraz rejestracja w systemie https://lsi1420.parp.gov.pl/home