Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku zaprasza na „Tydzień Przedsiębiorcy”, który odbędzie się we wrześniu. Przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z ciekawych, bezpłatnych szkoleń , które odbędą się w Łomży.

Zmiany w opłacaniu składek, elektroniczne zwolnienia lekarskie oraz sposoby radzenia sobie z długiem w ZUS – to tylko niektóre z polecanych tematów tegorocznego „Tygodnia Przedsiębiorcy”.

– Zagadnienia, które chcemy przybliżyć to:

  • Pakiet nowego przedsiębiorcy (rozpoczynającego prowadzenie działalności gospodarczej),
  • ABC przedsiębiorcy
  • e-Składka – nowy wymiar rozliczeń oraz e-ZLA Elektroniczne zwolnienia lekarskie.
  • Świadczenia krótkoterminowe z systemu ubezpieczenia społecznego, wypłata i rozliczanie w ciężar składek na ubezpieczenia społeczne
  • Delegowanie pracowników w świetle przepisów prawa unijnego.

Na seminariach będzie można pogłębić wiedzę z zakresu najczęściej spotykanych formy oszustw ubezpieczeniowych i jak się przed nimi ustrzec. Najczęściej występujące błędy w dokumentacji składanej przez płatnika. To tylko niektóre zagadnienia poruszane na naszych spotkaniach.

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą już jakiś czas oraz te, które dopiero rozpoczynają tą przygodę znajdą zapewne coś dla siebie. Warto zapisać się na nie już teraz. Informacje w tej sprawie można znaleźć na stronie www.zus.pl lub skontaktować się zapisać telefonicznie .

W dniach 11,12,14.09.2017 odbędą się bezpłatne szkolenia w Łomży dotyczące pakietu zagadnień związanych z ZUS. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do udziału.

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 08.09.2017 do godz. 15.00 na e-mail : recepcja@parklomza.pl