INCRED

Incred jest firmą, w której projektujemy i realizujemy: strony internetowe, sklepy, portale, kampanie marketingowe (e-marketing, pozycjonowanie i social media), aplikacje mobilne na platformy iOS (iPhone, iPad), Android i Windows Phone. Wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom wsparcia działań biznesowych i marketingowych. Nasi wykwalifikowani specjaliści w swojej pracy wykazują się wielkim zaangażowaniem i efektywnością. Stale zgłębiają coraz nowsze technologie, aby nabytą wiedzę wykorzystywać przy realizacji zleceń. Kultura firmy opiera się na budowaniu relacji z Klientem, zarówno przed, jak i po wykonaniu zlecenia

PERFEKT

Perfekt Centrum  Finansowe to zespół doświadczonych i niezależnych ekspertów, którzy w ramach bezpłatnej współpracy przedstawiają i porównują oferty bankowe. Dzięki temu każdy Klient ma dostęp do pełnych informacji i może dokonać świadomego wyboru produktów, dostosowanych do swoich potrzeb. W swojej ofercie posiadamy: kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, firmowe, kredyty na start, leasing oraz ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, grupowe i firmowe, a także abonament prywatnej opieki medycznej. Zapraszamy do współpracy.

AGBAKAR

Przedsiębiorstwo Budowlano Instalacyjne „AGBAKAR” to firma rodzinna z 25 letnim doświadczeniem. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Łomży w 1991r. gdzie staliśmy się niekwestionowanym liderem w branży budowlanej. Dynamiczny rozwój firmy na przełomie 2000r. sprawił, że jesteśmy obecni również na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym oraz wielorodzinnym. Realizujemy projekty budownictwa przemysłowego oraz użyteczności publicznej, a wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów oraz precyzji montażu.

Radca Prawny – Maciej Lewandowski

Misją Kancelarii Radcy Prawnego Maciej Lewandowski jest świadczenie kompleksowej pomocy prawnej oraz obsługi prawnej i doradztwa biznesowego na najwyższym poziomie w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego, opiekuńczego i karnego. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz organizacji pozarządowych NGO. W ramach prowadzonej praktyki Radca Prawny Maciej Lewandowski udziela porad prawnych i konsultacji prawnych, opracowuje projekty aktów prawnych, sporządza umowy, opinie prawne, pisma procesowe tj. min. pozwy, odpowiedzi na pozew, sprzeciwy i zarzuty od nakazu zapłaty, zażalenia, apelacje, odwołania, skargi, wnioski w tym o wpis i zmianę wpisu w KRS oraz wszelkie inne pisma. Ponadto występuje w charakterze obrońcy i pełnomocnika w postępowaniach przygotowawczych przed Policją, Prokuratorem, postępowaniach przed Sądami, organami administracji oraz realizuje usługi w zakresie reprezentowania poszkodowanych w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od firm ubezpieczeniowych.

PNOL

Firma została założona na bazie doświadczeń zdobytych w długoletniej pracy w biurach projektowych oraz firmach wykonawczych zajmujących się budownictwem drogowym. Działalność firmy PNOL Sp. z o.o. obejmuje kompleksową obsługę inwestycji polegających na budowie dróg, ulic i obiektów kubaturowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w zakresie projektowania, nadzorowania, obsługi laboratoryjnej. Oferujemy nadzór technologiczny oraz kompleksową obsługę laboratoryjną budownictwa ogólnego oraz inwestycji drogowo-mostowych, a w szczególności : ocenę stanu nawierzchni, w tym rozpoznaniem stanu konstrukcji nawierzchni, wykonywanie pomiarów specjalistycznym sprzętem badawczym oraz badanie podłoża gruntowego.

Radca Prawny – Grzegorz Śledziewski

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Śledziewski jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi szeroko pojętej pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.  Działalność firmy oparta jest na filarach uczciwości, profesjonalizmu oraz pełnego zaangażowania co potwierdzają liczne referencje wystawione przez naszych kontrahentów. W ramach swojej działalności Kancelaria współpracuje z szeregiem adwokatów i radców prawnych zapewniając świadczenie fachowych usług na terenie całego kraju z możliwością dojazdu do osób zainteresowanych. Ponadto Kancelaria pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę za pośrednictwem środków teleinformatycznych on-line.

Doradztwo finansowe – FARYNA

Jako niezależna firma doradztwa finansowego oferujemy klientom najbardziej optymalne rozwiązania finansowe i prawne. Główne filary naszej działalności to: ubezpieczenia (komunikacyjne, majątkowe, rolne, NNW, na życie, grupy otwarte), kredyty (hipoteczne, inwestycyjne, gotówkowe), inwestycje (przyszłość dzieci, emerytura, systematyczne oszczędzanie, inwestycje w surowce), odszkodowania (za wypadki komunikacyjne, wypadki w rolnictwie, wypadki w pracy, błędy w sztuce medycznej, zniszczony samochód, zniszczone maszyny rolnicze, straty w uprawach, dziedziczenie ( OFE, ZUS, Banki ).  Doradztwo Finansowe Faryna to przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do Klienta.

Firma Ubezpieczeniowa – Edyta Trzaska

Firma ubezpieczeniowa Edyta Trzaska. Zajmujemy się sprzdażą ubezpieczeń od ponad 10lat. Od początku nasza oferta sprzedawana była tylko pod logiem TUiR WARTA S.A. i HDI, a teraz proponujmy Państwu pełen wachlarz innych firm ubezpieczeniowych. Specjalizujemy się w dobieraniu najtańszych oraz najkorzystniejszych zakresowo wariantów ubezpieczenia, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.Zapraszamy od pon. do pt. w godz. 8.30-16.00

Podlaskie Centrum Likwidacji Szkód

Posiadająca wieloletnie doświadczenie firma Podlaskie Centrum Likwidacji Szkód zajmuje się pomocą poszkodowanym w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od zakładów ubezpieczeń. Prowadzimy działalność usługową związaną z pomocą poszkodowanym w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, w szczególności kierowanych do zakładów ubezpieczeń, które w ramach zawartych umów ubezpieczeniowych obowiązane są do wypłaty należnej kwoty odszkodowania zarówno w szkodach osobowych jak i majątkowych. Naszym celem jest wspieranie osób, które ucierpiały w następstwie wypadków poprzez uzyskiwanie jak najwyższych odszkodowań od podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. W tym celu przeprowadzamy weryfikację spraw pod kątem prawnym i finansowym, a w razie potrzeby także medycznym. Zajmujemy się szkodami w zakresie: szkody osobowe, wypadki komunikacyjne, utrata bliskiej osoby, szkoda na mieniu.

IMPORK

IMPORK to młoda i dynamiczna firma zajmująca się importem wysokiej jakości żywych zwierząt. Podstawowym celem firmy jest sprowadzanie sprawdzonych i pewnych w hodowli zwierząt. Duńskie prosięta oraz bydło z Danii, Holandii, Czech i Niemiec gwarantujące stabilną i przewidywalną hodowlę. Jesteśmy nastawieni na rozwój własny oraz hodowców korzystających z naszej oferty. IMPORK – tylko pewne zwierzęta.

BANCOM

Bancom to organizacja, która dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu ustanawia standardy wysokiej jakości działań na polskim rynku Call Center. Staramy się analizować specyficzne biznesowe cele naszych klientów, co pozwala nam projektować kampanie efektywne, nowatorskie i skuteczne. Do realizacji tych ambitnych zadań pozyskaliśmy najnowocześniejsze technologie teleinformatyczne. Jednak miarą sukcesu na wymagającym rynku jest zawsze satysfakcja klienta. Dlatego tak ważne jest dla nas zaufanie stale rosnącej rzeszy klientów, wśród których są marki lokalne jak i te o światowym zasięgu, jak Microsoft, L’Oreal, Sony, Volvo, IBM czy Polkomtel. Przeprowadzamy kampanie telemarketingu przychodzącego i wychodzącego, w tym sprzedaż, generowanie lead’ów, aktualizacja i weryfikacja baz danych, sondaże, ankiety telefoniczne i wiele innych projektowanych wspólnie z klientem przedsięwzięć. Naszą siłą jest także doświadczona i stale podnosząca swoje kompetencje kadra: zespół wyszkolonych telemarketerów oraz zespół wysokiej klasy menadżerów, sprawdzonych w ponad dwóch tysiącach zrealizowanych projektów.

ENERGOMED

Firma ENERGOMED zajmuje się  projektowaniem linii energetycznych niskiego i średniego napięcia wraz z budową stacji transformatorowych dla Przemysłu oraz Energetyki Zawodowej. Pomagamy w uzyskaniu warunków zasilania oraz doradzamy w doborze optymalnego przyłączenia się do sieci energetycznej. Świadczymy również usługi w zakresie projektowania instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, biurowych, halach przemysłowych, budynkach handlowo – usługowych oraz mieszkalnych. Wykonujemy formalności związane z odbiorami budynków w zakresie instalacji elektrycznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy tworzymy dział projektowy w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii tzw.OZE w zakresie farm fotowoltaicznych. Oferujemy również pełnienie nadzoru inwestorskiego w procesie inwestycyjnym w zakresie sieci energetycznych oraz instalacji elektrycznych.

Góralczyk Nieruchomości

Firma Góralczyk Nieruchomości to nowoczesne, otwarte przede wszystkim na potrzeby Klienta przedsiębiorstwo, które gwarantuje profesjonalną, rzetelną i bezpieczną obsługę rynku nieruchomości.  Kompleksowa oferta gwarantuje Klientom profesjonalną pomoc. Każdy, kto zdecyduje się na współpracę ze mną, może być pewny, że znajdzie u mnie to, czego szuka i wspólnie ze mną osiągnie swój wymarzony cel. Do sprzedaży nieruchomości podchodzę w sposób rzetelny, profesjonalny oraz nowoczesny, korzystając z najnowszych technologii. Moim klientom proponuję elastyczne, dostosowane do ich oczekiwań formy wynagrodzenia. Każdego klienta traktuję indywidualnie i analizuję jego potrzeby.  Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę ze mną, zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapraszam także do odwiedzenia biura, które mieści się w Łomży przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 166, II piętro, lokal 2.15.

Fit IT

Firma FIT IT zajmuje się tworzeniem autorskiego oprogramowania, dopasowanego do potrzeb klienta biznesowego. Wprowadza własne rozwiązania dla firm produkcyjnych (w szczególności:  przetwórstwo mięsne i rozbiór), magazyn wysokiego składowania (WMS), gospodarka magazynowa, transport i logistyka. Innowacyjne podejście do problematyki występującej u klientów pozwala nam na szybkie i bardzo efektywne realizowanie wspólnych projektów.

Yes White Studio

Yes White Studio jest studiem brandingowym zajmującym się tworzeniem wizerunku marek od strony graficznej. Otwierasz firmę lub masz Startup? – nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Wykonujemy projekty logo, identyfikację wizualną oraz redesign istniejącego wizerunku. Projektujemy także strony internetowe przyjazne dla ich użytkowników z uwzględnieniem nowych trendów i technologii. Każdy projekt tworzony w Yes White Studio jest przemyślany pod kątem jego funkcjonalności i docelowego odbiorcy. Zapewniamy także wydruk materiałów reklamowych.

Centrum Szkoleń WIKTOR

Centrum szkoleń „Wiktor” prowadzi kompleksową obsługę firm pod względem Bhp i Ppoż oraz dokumentację ochrony danych osobowych (ABI). Realizujemy szkolenia (wstępne, ogólne, okresowe – plany, programy, rejestry, dla pracowników i osób kierujących pracownikami itp.) Ponadto firma sporządza rejestry wypadków oraz dokumentację powypadkową. Na mocy obowiązujących przepisów wykonujemy zadania służby Bhp w Zakładach Pracy Zleceniodawców jako zewnętrzna służba. W ramach tych zadań współpracujemy na podstawie umowy o stałej współpracy, świadcząc kompleksowe usługi BHP, Ppoż i Administracji Bezpieczeństwa Informacji

Solution – Work S.C

Firma Solutions-Work s.c Agencja Pracy Tymczasowej świadczy usługi w zakresiepozyskiwania, rekrutowania oraz zatrudniania pracowników.Nasze usługi są wykonywane z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.Z Naszej strony mogą Państwo liczyć na pracowników gotowych do pracy.Prowadzimy nabór pracowników narodowości polskiej, jak również białoruskiej czy ukraińskiej.Dzięki Nam będą Państwo całkowicie zwolnieni z procesów związanych z zatrudnianiem,co za tym idzie zmniejszają Państwo koszty własne.

NEMITECH – Janusz Korsan

Jesteśmy innowacyjną i prężnie rozwijającą się firmą inżynierską, którą tworzy młody i kreatywny zespół. Specjalizujemy się w projektowaniu mechanicznym oraz automatyzacji procesu. Zgromadzone przez nas doświadczenie sprawiło, że w relacjach z naszymi klientami stawiamy na otwartość i konstruktywne podejście w rozwiązywaniu problemów. W naszej pracy głównie kierujemy się fachową komunikacją i szybkim reagowaniem, co sprawia, że z powodzeniem wykonujemy każde zadanie z obopólnym zadowoleniem. www.nemitech.pl

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku ostał założony 4 lipca 1945r. jako stowarzyszenie o charakterze edukacyjnym i w tej formie prawnej funkcjonuje do dziś. Głównym celem działalności firmy jest kształcenie osób dorosłych oraz młodzieży w różnych specjalnościach w formach szkolnych i kursowych. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku posiada 15 Ośrodków Kształcenia Zawodowego znajdujących się na obszarze woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, przy których funkcjonują szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych (gimnazja, ZSZ, licea, technika oraz szkoły policealne). W ramach własnej infrastruktury technicznej dysponuje profesjonalnie wyposażonymi salami wykładowymi oraz specjalistycznymi pracowniami m.in. komputerowymi, fryzjerskimi, kosmetycznymi. Przy Zakładzie działa również Oddziałowa Komisja Spawalnicza oraz Energetyczna. ZDZ w Białymstoku posiada Warsztaty Szkoleniowo-Produkcyjne, które wytwarzają głównie narzędzia dekarskie oraz produkty elektryczne i mechaniczne. ZDZ szkoli ponadto kadrę nauczycielską w Centrach Doskonalenia Nauczycieli.

EXE Consulting

Logistyka IT

Globalne zarządzane centrum operacji i bezpieczeństwa krytycznych sieci komputerowych.