DI4MAN

Firma jest inicjatorem i koordynatorem prac naukowo-badawczych nad opracowaniem nowej generacji magazynów energii w oparciu o materiały krystaliczne w tym diament. Zespół badawczy stanowiący grono wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedzin: chemii i elektrochemii, fizyki, elektroniki, automatyki oraz inżynierii materiałowej.

Synergia know-how oraz doświadczeń kadry naukowej z ośrodków badawczych w całej Polsce zaowocuje uzyskaniem produktów przewyższających swoimi właściwościami i parametrami użytkowymi wszystkie dostępne dotychczas na rynku rozwiązania prezentowane przez światowych liderów tej branży. Celem spółki będzie wdrożenie do produkcji oraz rozpoczęcie sprzedaży innowacyjnych produktów do magazynowania energii.

toolczyk.pl

Jesteśmy firmą, która bazuje na kilkunastu latach doświadczenia w branży. Główna nasza działalność, to informatyczne wsparcie (outsourcing) firm skupiających się na prowadzeniu biznesu, zamiast na utrzymaniu własnego działu IT.

Innym profilem naszej aktywności jest budowa szeroko rozumianej infrastruktury teleinformatycznej: od okablowania po serwery, systemy central telefonicznych oraz aplikacje biznesowe tworzone zgodnie z wymaganiami klienta.
Mamy również doświadczenie w budowie małych i dużych monitoringów CCTV, systemów alarmowych oraz kontroli dostępu.

Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb klienta. Słuchamy naszych kontrahentów, ich obaw, wymagań na każdym etapie współpracy. Już na wstępie zakładamy ewentualną rozbudowę (skalowalność) rozwiązań, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze nabywców naszych usług teraz i w przyszłości.

Stawiamy na jakość i stałą współpracę.

Łomżyńska Izba Przemysłowo-Handlowa

Bonko Sp. z o.o.

Lightlog Sp. z o.o.

Custodia Sp. z o.o.

Fel-X Dariusz Zysk

EBC Incubator Sp. z o.o.

Shopscanner Sp. z o.o.

Pylon Sp. z o.o.

CROO S.A.

EBF Sp. z o.o.

JAWO IT

Łaciata Krowa Sp. z o.o.

PHU Łukasz Wojewnik

NEOXI Sp. z o.o.

Reklamy i Dekoracje Grzegorz Kowalski

HAJAT Sp. z o.o.

VALIDUS Sp. z o.o.

HUS-BUD Sp. z o.o.

SHERP EUROPE Sp. z o.o.

SKAN Sp. z o.o.

GENELYTICA Sp. z o.o.

AktywnieKreatywnie – organizacja wydarzeń Joanna Borawska

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych „Człowiek nie wiek”

PRO-MAT siła w precyzji Kuczewski Adam