DI4MAN

Firma jest inicjatorem i koordynatorem prac naukowo-badawczych nad opracowaniem nowej generacji magazynów energii w oparciu o materiały krystaliczne w tym diament. Zespół badawczy stanowiący grono wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedzin: chemii i elektrochemii, fizyki, elektroniki, automatyki oraz inżynierii materiałowej.

Synergia know-how oraz doświadczeń kadry naukowej z ośrodków badawczych w całej Polsce zaowocuje uzyskaniem produktów przewyższających swoimi właściwościami i parametrami użytkowymi wszystkie dostępne dotychczas na rynku rozwiązania prezentowane przez światowych liderów tej branży. Celem spółki będzie wdrożenie do produkcji oraz rozpoczęcie sprzedaży innowacyjnych produktów do magazynowania energii.

toolczyk.pl

Jesteśmy firmą, która bazuje na kilkunastu latach doświadczenia w branży. Główna nasza działalność, to informatyczne wsparcie (outsourcing) firm skupiających się na prowadzeniu biznesu, zamiast na utrzymaniu własnego działu IT.

Innym profilem naszej aktywności jest budowa szeroko rozumianej infrastruktury teleinformatycznej: od okablowania po serwery, systemy central telefonicznych oraz aplikacje biznesowe tworzone zgodnie z wymaganiami klienta.
Mamy również doświadczenie w budowie małych i dużych monitoringów CCTV, systemów alarmowych oraz kontroli dostępu.

Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb klienta. Słuchamy naszych kontrahentów, ich obaw, wymagań na każdym etapie współpracy. Już na wstępie zakładamy ewentualną rozbudowę (skalowalność) rozwiązań, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze nabywców naszych usług teraz i w przyszłości.

Stawiamy na jakość i stałą współpracę.

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych „Człowiek nie wiek”

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych „Człowiek Nie Wiek ” prowadzi odpłatną działalność pożytku publicznego i nieodpłatną na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych w kwestiach opieki, dowozu, turystyki, zabiegów kosmetycznych, pomocy w wyżywieniu i dostarczaniu odzieży i pomocy prawnej. Świadczymy usługi edukacyjne i integracyjne. Prowadzimy zbiórki publiczne. Zapraszamy www.czlowiekniewiek.pl

Łomżyńska Izba Przemysłowo-Handlowa

Bonko Sp. z o.o.

Lightlog Sp. z o.o.

Fel-X Dariusz Zysk

EBC Incubator Sp. z o.o.

Tonemine Sp. z o.o.

CROO S.A.

EBF Sp. z o.o.

JAWO IT

Łaciata Krowa Sp. z o.o.

PHU Łukasz Wojewnik

Reklamy i Dekoracje Grzegorz Kowalski

VALIDUS Sp. z o.o.

HUS-BUD Sp. z o.o.

AktywnieKreatywnie – organizacja wydarzeń Joanna Żebrowska

Koral Sp.z o.o.

„PIOTR S.”, Piotr Stasiński, Weronika Stasińska Spółka Cywilna

Ann Marie Sp. z o.o.

FORNET LEASE sp. z o. o.

ANTAFE Sp. z o. o.

Edyta Maria Kida

DIGNITEC Sp. z o. o

HOSSMIX Mariusz Przestrzelski

NARDA STUDIO Damian Narodzonek

HNL Sp. z o.o.

Piotr S. Piotr Stasiński, Weronika Stasińska Sp. j.

Marcin Paluch

Grażyna Żerańska – Baczewska

Spółdzielnia Socjalna GRYFIN

Spółdzielnia Socjalna UŚMIECH ZDROWIA