Zapraszamy na drugie śniadanie biznesowe - Łomża

Prezydent Łomży zaprasza wszystkich przedsiębiorców na II śniadanie biznesowe, które odbędzie się 6 kwietnia o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża. Głównym celem spotkania jest integracja środowiska przedsiębiorców. Śniadania odbywają się w luźnej formule i są doskonałą okazją do wzajemnego poznawania się łomżyńskiego środowiska biznesowego, wymiany doświadczeń pomiędzy dojrzałymi właścicielami firm oraz rozpoczynającymi dopiero swoją działalność, a także nawiązywania bliższych relacji biznesowych. Służą także budowaniu poczucia tożsamości lokalnej społeczności.

 

Na najbliższym spotkaniu planujemy następujący porządek:

  • 9.00 – 9.10 – przywitanie przedsiębiorców oraz krótkie podsumowanie działań zrealizowanych w ostatnim czasie przez Miasto Łomża, mających wpływ na inwestycje i prowadzenie działalności gospodarczej w mieście.
  • 9.10 – 9.40 – krótka prezentacja uczestników: nazwa firmy, rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej, potrzeba biznesowa – poszukiwany kontakt
  • 9.40 – 9.50 – informacja nt. funduszy dostępnych dla przedsiębiorców w Powiatowym Urzędzie Pracy
  • 9.50 – 10.30 – rozmowy przy śniadaniu. Czas przewidziany na wymianę doświadczeń i rozmowy indywidualne pomiędzy uczestnikami spotkania.
  • 10.30 – 12.00 – dyżur ekspercki przedstawicieli Urzędu Pracy, salka nr 003 w Parku Przemysłowym Łomża

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o potwierdzenie przybycia drogą mailową na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie 86 2156852.
Zakładamy, że śniadania biznesowe będą odbywały się cyklicznie w każdy drugi czwartek miesiąca. W kwietniu spotkanie wyjątkowo odbędzie się w pierwszy czwartek miesiąca (6 kwietnia) z uwagi na okres przedświąteczny.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

hub

 

asia

 

biznes