Inkubowane w PPŁ startupy prezentowały swoje pomysły w Niemczech

Zakończyły się organizowane w Hanowerze targi „CeBIT 2017” – jedna z największych w Europie imprez dedykowanych firmom z branży IT. Przez pięć dni ponad 4000 wystawców prezentowało dziesiątkom tysięcy odwiedzających swoje produkty multimedialne, oprogramowanie i usługi IT. Wśród nich znaleźli się także przedstawiciele Morgan Technology – spółki inkubowanej w Parku Przemysłowym Łomża w ramach projektu „Platformy startowe dla nowych pomysłów – Hub of Talents”.

CeBIT 2017 to nie tylko największe w Europie targi wystawiennicze prezentujące najnowsze osiągnięcia i ofertę informatyki i telekomunikacji. To także jedna z największych na świecie platform biznesowych dla startupów – SCALE_11 oraz giełda kooperacyjna Future Match 2017.

„Uczestnictwo w wydarzeniu pozwoliło nam zapoznać się z najnowszymi systemami informatycznymi oraz marketingowymi. Poznaliśmy kilka rozwiązań, które będziemy chcieli wprowadzić w naszej firmie” – opowiada Artur Pardo, Prezes Morgan Technology Sp. z o.o.

Firma Morgan Technology Sp. z o.o. pojechała do Niemiec ze swoim innowacyjnym produktem – mobilną aplikacją skierowaną zarówno do alergików jak i osób ceniących zdrową żywność. Dzięki udziałowi w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2017 mogła zaprezentować swój pomysł przedstawicielom firm z branży spożywczej, szczególnie zainteresowanej powstaniem takiej aplikacji.

„Dzięki partycypacji w targach mieliśmy także możliwości poszerzenia naszej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii” – dodaje Julia Pardo. 

Na tegorocznych targach blisko 200.000 odwiedzających miało okazję zobaczyć takie nowinki techniczne jak samojezdny autobus czy lewitujący laptop.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

hub

 

asia

 

biznes